5 Kasım 2013 Salı

Body Shop ile tırnak bakımı

Bodyshop Bademli tırnak&kütikül kalemi
Birçok ürününü kullandığım Body Shop markasının tırnak bakım ürünlerini henüz fark ettim. Geç olsun güç olmasın deyip kullanmaya başladım bile. Bademli tırnak&kütikül kalemini çok sevdim. İçeriğindeki badem yağı tırnak kırılmalarının önüne geçerek tırnakları güçlendiriyor ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Memnun kaldığım için sizlerle de paylaşmak istedim.
Üstelik kullanımı oldukça kolay. Fırçası yardımıyla tırnaklarınıza sürüyorsunuz. Kenarlarına taşırarak sürdüğünüzde ise, tırnak etleriniz yumuşadıktan sonra diğer ucundaki kısmıyla tırnak etlerinizi itebilirsiniz. Sürekli manikür yapmanızı gerektirmeyecek güzel bir ürün. 

Bodyshop Nail Polishing block

Diğer bir ürün ise tırnak parlatıcısı. Bildiğimiz oje formundan çıkıp block haline gelen bu parlatıcı eminim beni olduğu kadar sizi de şaşırtmıştır. Dikdörtgen prizma şeklindeki bu block parçasının her yüzünde bir numara yazıyor ve sırasıyla tırnaklarınızın üst kısmına törpüler gibi sürtüyorsunuz. Tıpkı parlatıcı oje sürülmüş gibi tırnaklarınızın üstünü pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşturuyor. Tırnaklarınızın üzerindeki çizgili görünümden mutlu değilseniz, sizin için ideal bir ürün olabilir ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...