5 Aralık 2013 Perşembe

Bodyshop Masaj Fırçası

Selülitle savaş genelde bahar aylarında başlar. Ama bence yıl boyu yapılan bakımın yerini hiç bir şey tutmaz. Bol su içmek, meyve sebze tüketmek ve rutin yürüyüşler selülitin en büyük düşmanlarıdır. Kremler, jeller, sıkılaştırıcı ürünler kullandığımda ve internetten kullanıcı yorumlarını okuduğumda çok tatmin edici şeyler olmadıklarını fark ettim. Sonrasında ise masaj fırçasının dolaşımı hızlandırdığı için gerçekten de selülit oluşumunu aza indirdiğini gördüm. Bodyshop'ın birçok ürününü severek kullandığım için de bu fırçayı almıştım.

Bodyshop Masaj FırçasıYaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve gerçekten faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Elbette tek başına bu fırça masajı yeterli olmayacaktır. Bol su, meyve sebze ve düzenli yürüyüşlerle desteklemiştim.

Bodyshop Masaj Selülit

Bu fırça ile masajı, vücudun aşağısından yukarı doğru yapmak gerekiyor. Her gün ama mutlaka ara vermeden bıkmadan usanmadan her gün 5 dakikanızı ayırmanız gerekiyor. İnternette videolar ile masajın anlatımları mevcut. Siz de yıl sonu indirimlerinden faydalanabilir, bu fırçaları birçok markadan edinebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...