4 Aralık 2013 Çarşamba

English Home Alışverişi

Takı toka olayını çok sevdiğimden hatta bazen abarttığımdan çekmecelerim, mücevher kutularım vs. doldu. Ben de artık daha düzenleyici bir şeylere ihtiyaç duyduğumu fark ettim ve English Home'un yolunu tuttum :) Country tarzı yatak odama yakışan ürünleri genelde bu mağazalarda bulabiliyorum. 

English Home Ferforje Takılık


Ferforje takılıkların hepsinde gözüm kaldı ancak benim işimi görebilecek üç tanesini seçtim. Bu elbiseli bayanı kısa zincirli kolyelerim için uygun gördüm. Gerek elbisesinin rengi gerekse danteli çok hoşuma gitti. 

English Home Ferforje Takılık

Daha uzun zincirli ya da boncuklu yani çok yer kapladığını düşündüğüm takılarımı ise bu takılığa astım. Her kıvrımı her askısı hatta uzun olması bile işinize yarıyor. Eve gelip de takılarımı astıktan sonra anladım ne kadar doğru bir karar verdiğimi :)

English Home Takılık

 Kolyeleri bileklikleri astık ama küpeler ne olacak sorusunun cevabı da bu ekonomik takılık oldu. Üç katlı olması sayesinde birçok küpemi yerleştirebildim. Yeni geleceklere bile yer açtım. English Home'un takılıkları öyle işime yaradı yatak odamı öyle toparladılar ki sevincimi burada paylaşmadan edemedim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...