4 Aralık 2013 Çarşamba

Flormar Supermatte 210

Bugün iş arkadaşım Pelin'de bir değişiklik fark ettim. Ruj renginde radikal bir değişiklik yapmış :) Çalıkuşu'ndaki Fahriye Evcen'in bordo-kahve rujunu çok beğenmiş ve aramış taramış sonunda Flormar'da bulmuş :)

Flormar Supermatte 210


Dudak rengi kişiden kişiye değiştiğinden, bu tonu tutturmak herkes için farklı rujla sağlanabilir. Gerçekten de internetteki dizi fotoğraflarını görünce arkadaşıma hak verdim. Hem sezon kıyafetleriyle gidebilecek güzel bir bordo, hem de doğal görünen dudaklar için iyi bir seçim olabilir.

Flormar Super matte 210

Flormar Supermatte 210 mat ruj aynı zamanda içeriğindeki Shea Butter ile dudakların nem dengesini de sağlıyormuş. Benim mat rujlarda sevmediğim şeyler: zor sürülmesi ve dudaklarda kalıntı bırakmasıdır. Bu rujun böyle bir sorun yaratmaması çok güzel :)

Flormar Supermatte210

Genelde radikal değişiklikler yapacağım zaman, ekonomik ürünlerden başlamayı tercih edenlerdenim. Sizin için de durum böyleyse çok farklı renkleri bir arada bulabileceğiniz Flormar'a bir uğrayın derim. Ayrıca, Flormar'ın 3 ürün alana kozmetik çantası hediye ettiğini de söylemeden geçmeyelim ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...