4 Aralık 2013 Çarşamba

Lilakutu Keşif Kutusu

Merhaba! Ben de Lilakutu Kasım ayı keşif kutusunu yakalayanlardanım. Geçen hafta elime geçen ürünleri kullanmaya başladım bile. Hem gelen ürünleri paylaşmak hem de kullandığım kadarıyla görüşlerimi bildirmek istedim :)

Lilakutu Keşif Kutusu

Doğal ürünlere merakım beni lilakutu ile tanıştırmıştı. Her ay keşif kutusu uygulamasını da ayrıca sevdim. Sınırlı sayıda olan bu kutular her ay için farklı ürünleri içeriyor. 


Lilakutu Keşif Kutusu

Bana gelen keşif kutusundaki ürünleri takdim edeyim :)

Cyrene Hair Mask

 Cyrene Biomimetic Keratin Deep Conditioning Hair Maskın kokusunu çok sevdim. Kuru, kimyasal işlem görmüş saçları onardığı yazıyor. Uyguladıktan sonra farkı fark ediyorsunuz ancak uzun süreli kullanmadığım için kesin sonuçlarını daha sonra yazacağım. Dairyfun Hindistan Cevizli Duş Jeline söyleyecek söz yok. Bunun da kokusu bir harika. Dairyfunın banyo ürünlerini zaten sevdiğim için hindistan cevizlisini de bir hevesle kullanmaya başladım. Bu deneme boyu ama büyük boyunu hemen sipariş vereceğim, şık kavanozları da banyoya çok yakışıyor.

cosmed foot care

Yaz aylarında daha bir önem verdiğimiz ayak bakımına kış aylarında da devam etmek gerektiğini düşünenlerdenim. Her ne kadar ayakkabılar kapalı da olsa, ayaklarımız kışın soğuğundan kuru havasından da etkilenebiliyor. Şu sıralar ayak ürünlerine göz atıyordum ki keşif kutusuyla gelen Cosmed Ayak Bakım Kremine çok sevindim. Anında nemlendirdi ve yumuşattı. Uzun süreli kullanım sonrasında yine yorumlarımı yazacağım.

Pco sheep placenta

PCO Whitening Maskı övenler çok. Hatta bu ayki keşif kutusunu kaçıranların bu yüzden üzüldüğünü bile okudum. Henüz deneme fırsatım olmadı ama en kısa zamanda deneyeceğim. Aynı şekilde acne problemim olmadığından Enozone Anti Acne Losyonu da kullanmadım. Sanırım bunu birine hediye edeceğim :)

Fouf night cream

Gelelim Fouf Dead Sea Gece Kremine :) Açıkçası yapısı bana biraz yoğun geldi. Aslında içeriği ve kalitesi itibariyle iyi bir ürüne benziyor ama maalesef yüzümde ağırlık hissettiren ürünleri kullanmayı sevmiyorum. Ben kullanamasam da birçok kişiye iyi geleceğini tahmin ettiğim bir ürün.

Bakalım Aralık ayı keşif kutusunda neler olacak? Bekleyelim, görelim :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...