23 Ocak 2014 Perşembe

Ecowell Eco Bio Face Cream & Eye Cream

Güzel bir günden herkese merhaba! Bu aralar hava durumundan memnun kalsak da kış aylarında olduğumuzu unutmayalım :) Cildimizi nemlendirmeyi, korumayı ihmal etmeyelim. Bakım deyince aklıma ilk gelen Lilakutu oluyor. Ürünlerini, içeriklerine dikkat ederek satışa sunan Lilakutu'nun hemen her ürününden memnun kaldığımı söyleyebilirim. Doğal içerik konusunda hassas davranmaya çalıştığım için, rahatlıkla araştırma yapabildiğim bu siteyi çok seviyorum. İçeriğinde ne var ne yok okuyabildiğim, videolarından anlatımlarını nasıl kullanılacağını öğrendiğim, bilmediğim pek çok konuda aydınlandığım çok yönlü bir site olduğunu söyleyebilirim.

Gelelim bugünkü starlarımıza: Ecowell Ultra Moisturizing Eco Bio Face Cream ve Multi Level Revitalizing Eye Cream. Aralık ayında yılbaşı indiriminden almıştım. Neredeyse iki aydır elimden düşmüyor diyebilirim. 

 Ecowell Eco Bio Face Cream & Eye Cream

Beyaz tenli ve hassas bir cilde sahip olduğum için her ürünü kullanmam mümkün olmuyor. Eczanelerden ya da daha uygun olması açısından yurtdışından online alışveriş ile aldığım ürünler bu vakte kadar yetiyordu. Fakat bu kış farklı ürün arayışına girmiştim. Çünkü kaliteli ve pahalı ürünler içerik bakımından rahatlatıcı ürünler olmayabiliyordu. İçeriği daha temiz ürünler arıyordum. Derken bu ürünün indirimde olması, yapılan yorumlar ve eco sertifikası sepete atmam için yetti de arttı bile :)


Ecowell Eco Bio Cream

Yüz bakım kremi, hassas yüz bakımı için geliştirilmiş. İçeriğindeki doğal E vitamini, organik argan yağı, kayısı yağı, gül yağı ve ylang ylang yağı ile cildi nemlendiriyor, kuvvetli antioksidan özelliği ile cildi güneş, stres ve çevresel kirlilikten koruyor. Hızlı emilimli bir yapısı var. Bu da makyaj öncesinde kullanım rahatlığı sağlıyor. 

Göz kremi almak daha riskli bir iş. Her ürünü denemek doğru değil. Bu kampanyalı paketi aldığımda göz kremi için tereddütlerim vardı. Ama deneyip gördükten sonra gönül rahatlığıyla kullandığım ve memnun kaldığım bir göz kremi oldu. 

Ecowell Eco Bio


Sertifikalı organik bileşenlerin bulunduğu bu ürünleri, alerjik yapıda ve hassas ciltlerin de kullanabileceği yazıyor. Ben memnun kaldığım için kampanya bitmeden bugün bir sipariş daha verdim, çok beğendiğim için sizinle de paylaşmak istedim :)

"Bu yılda güzeliz" diyen Lilakutu'ya teşekkür ediyor sizlere de keyifli günler diliyorum ;)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...