6 Şubat 2014 Perşembe

Murad Oil Free Sunscreen SPF 30

Yaz kış demeden güneşin zararlı ışınlarından korunmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Peki kullandığımız ürünler yeterli oluyor mu? Kullandığımız ürünün içeriğine dikkat ediyor muyuz? Uzun bir zamanımı geçirdiğim ve ailemin yaşadığı Antalya'da bu konuya hassasiyetle eğilmiş, çok araştırma yapmış, güzellik uzmanlarıyla görüşmüştüm. Açık ve hassas tenlilerin korkulu rüyası, güneşin zararlı ışınlarından kaynaklanan kızarıklık ve leke oluşumunu önlemek eskiye nazaran daha kolay. Piyasada çok fazla ürün mevcut. Ben eczanelerden aldığım testerlar ve cilt testleri sonucu Murad Oil Free Sunscreen SPF 30 da karar kılmıştım.

Hem iyi bir nemlendirici hem de iyi bir koruyucu olarak hiç yanımdan ayırmadığım bu ürünü sizlerle de paylaşmak istedim :)

Murad Oil Free Sunscreen SPF 30

Bir güneş koruyucu ürünün 50+ SPF ye sahip olması çok iyi koruduğunu göstermiyor. Mutlaka UVA ve UVB içermeli ve bunların arasındaki oran da dikkate alınmalıdır. SPF oranı cildimizin vereceği tepkinin kaç kat erteleneceğini gösteriyor. Örneğin SPF30 cildin güneşten etkilenmesinin kremsiz süreden 30 dakika daha geç olacağını ifade ediyor. Sadece yaz değil kış aylarında da uyarıları dikkate almalı, koruyucusuz dışarı çıkmamalıyız. 

Murad Oil Free Sunscreen SPF30

Ailece kullandığımız ve sürekli bittiği için yurtdışından ucuza sipariş vermeye karar vermiştim. lookfantastic.com  sitesinden verdiğim sipariş bir ay sonra elime ulaşsa da orjinal, yeni, hiç açılmamış ambalajdaydı. Sonrasında da Murad ürünlerinden çok sayıda sipariş verdim. Gelmesi zaman alsa da ürünün uygun fiyatı, sitedeki indirim haftaları ve ayrıca bazı siparişlerime Murad ürünlerinin hediyelerinin de eklenmesiyle bu yolu tercih ettim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...