20 Mart 2014 Perşembe

Kaş Kirpik Bakımı

Herkese ılık bir bahar gününden merhaba! Son zamanlarda takma kirpik etkisi göstereceği "iddia edilen" rimellere para ödemekle meşguldüm :) Fakat bunu yapmak yerine kirpiklerime etkili bir bakım yapmaya karar verdim. Derken çoğu kişinin kullanıp memnun kaldığı Eeose kaş kirpik serumunu araştırmaya başladım. İncelemelerim sonucu bu ürünü kullanmadan önce sorunumu doğal yollardan halledebilir miyim diye düşündüm. Vee gereken yağların neler olduklarını öğrendim. Eğer istediğim performansı doğal bakım yağlarında bulamazsam sanırım son çare Eeose'ye başvuracağım.

Gelelim hangi ürüne karar verdiğime... Bu doğal yağları ayrı ayrı alıp, oranlarını belirleyip uğraşmak yerine MoshosGarden'ın Kaş Kirpik Bakım Yağı'nı aldım. Üstelik sadece 10TL ;)

Moshos Garden Kaş Kirpik Bakımı

Yanında damlalıkla gelen bu ürünü ben damlalıkla kullanmayı beceremedim :( Ama eski, bitmiş bir rimelimin fırçasını yıkadım, temizledim. Fırça yardımıyla kaş ve kirpiklerime uyguluyorum.  

Moshos Garden

Hint, badem, susam, argan, kayısı çekirdeği yağlarını ihtiva eden bu şişeye kim hayır diyebilirdi ki ;) Bir de "Uygulayıp biraz beklettikten sonra silmemiz gerekiyor mu?" diye e-mail yoluyla MoshosGarden'a sordum. Bu durumun kişinin cilt ve kıl yapısına göre değişebileceği cevabını aldım. Bazı ciltlerin sürekli, bazı ciltlerin ise belirli bir süre absorb edebildiğini öğrendim. Ben de şimdilik az uygulayıp temizlemiyorum. Ama akşam uyguladığım için yatma vaktim gelince bir pamukla hafiften fazlasını alıyorum. Bakalım sonuç ne olacak :)

Bugünlük benden bu kadar. Biraz da açık havada yürüyüş zamanı ;)


3 yorum:

 1. Ben de dün siparişini verdim bunun yarın gelecek öyle merak ediyorum ki, sonuçları da yaz ilerleyen günlerde karşılaştırma yapmış oluruz :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. umarım bi' çare olur bize :) değişim gördükçe de yazacağım ;)
   sevgiler <3

   Sil
 2. bu ürünü kullandınız mı sonuç nedir acaba?

  YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...