23 Haziran 2014 Pazartesi

AUBREY Yalancı İğdeli Yaşlanmaya Meydan Okuyan Terapi Nemlendirici

Aubrey Age-Dfying Theraphy Moisturizer

Merhaba!
Yeni ürünler denemeyi, kullandıklarımı değiştirmeyi seven biri olarak bu sefer de nemlendiricimi değiştirdim. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen, vegan sertifikalı, organik, glutensiz bir ürün görünce dayanamadım, aldım :) Aslında Ecowell'den çok memnundum hatta tekrar almak istiyordum ama içimden son dakika bir değişiklik yapmak geldi. Aubrey ürünlerini daha önce hiç kullanmadığım için bir şans vermek istedim :) Lilakutu'da Ayşenur Yazıcı tavsiyelerini sık sık okuyorum. O yazılardan birinde dikkatimi çeken AUBREY Yalancı İğdeli Yaşlanmaya Meydan Okuyan Terapi Nemlendirici'yi denemek istedim. Ecowell kadar memnun kaldığımı söyleyebilirim. Sadece Ecowell'in gül kokusunu özlemiş olabilirim :)

Aubrey Natural İngredients

Yalancı iğdeli anti-wrinkle nemlendiricinin cildi çevresel etki ve strese karşı koruduğu, çizgilerin derinliğini ve görünürlüğünü azalttığı ve cilde daha sıkı genç bir görünüm sağladığı yazıyor. Nemlendirmesi harika, kırışıklıklara gelince, henüz bu konuyla ilgili ciddi bir şikayetim olmamakla birlikte mimik kırışıklıklarıma ya da stresli iş yaşamının etkisiyle başlayan ince kırışıklıklara etki etmesinin biraz daha zaman alacağını düşünüyorum. Yaz aylarında olduğumuz için, birlikte kullandığım güneş koruyucumun da anti-age olması nedeniyle anti-wrinkle özelliğine sağlıklı bir yorum yapamayabilirim. Benim için önemli olan, içeriğindeki yabani iğde ve altın yosunun güçlü birer anti-oxidant olması ;) 

Aubrey Nemlendirici

İncelemek isteyenler ve merak edenler için ürünün her açıdan fotoğrafını çekmek istedim. %100 doğal ürünler içeriyor. Pompalı olması da hijyen ve kullanım kolaylığı sağlıyor. 

Aubrey Nemlendirici İçerik

Nemlendiricilerde, özellikle de yüzüm için kullandığım ürünlerin ince yapılı olması benim için çok önemlidir. Bu kremin yapısı da öyle ince ki çok rahat dağılıyor, emiliyor, az miktarı tüm yüze yetiyor. Kötü olmayan ama değişik bitkisel bir kokusu var. Rengi de tam beyaz değil biraz sarımsı görünüyor. Anlaşılacağı üzere bu nemlendirici her açıdan doğallığıyla dikkat çekiyor.

Aubrey Yüz Kremi

Kullandım, sevdim, paylaşmak istedim. Çekiliş haberi de çok yakında ;)

2 yorum:

  1. merhaba ilk defa iğdeli bir kozmetik ürünü gördüm diyebilirim çok farklı ve faydalı bir post olmuş anti-wrinkle özelliğinin olması beni ayrıca dikkatimi çekti lilakutu da orjinal ürünleri tanıtmasıyla benim de çok sevdiğim bir alışveriş sitesi ürün bitinceki deneyimleriniz de bekliyorum

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben de ilk defa gördüm :) Lilakutu'nun ürünlerini denemeyi seviyorum. İçerik konusunda hassas davranmaları benim için en önemli unsur. Bu kremi de sevdim, severek kullanıyorum. Nemlendirmesi çok başarılı. İçeriği temiz anti-age ürün bulmak biraz zor olduğundan bu ürünü seçmiştim. Sevgiler <3

      Sil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...