26 Haziran 2014 Perşembe

Doğum Günü Maskesi - Red Ginseng Repairing Mask ;)

Google Birthday Message

İşin aslı bugün bir şey yazmayacaktım ama Google'ın jestini görünce dayanamadım :)  Bugüne güzel bir ciltle uyanmak için dün yaptığım maskeyi paylaşayım dedim. Kırmızı Ginsengli maske, bu zamana kadar denediğim maskeler içerisinde, paketin içinden çıkan serum miktarı en fazla olanıydı. Cildimin son günlerde kaybettiği nemi kazandırdığını hissettim. Doğum günüm olmasına rağmen makyaj bile yapmadım, cildimin doğal parlaklığı, sağlıklı görünümü çok hoşuma gitti.

Skin79 Red Ginseng Mask

Kore menşeili maskeleri nedendir bilmem ayrı seviyorum. Skin79 markasına ait bu maskenin özelliği; cilde elastikiyet katması ve içeriğindeki semiz otuyla sağlıklı bir görünüm kazandırması. Cildimdeki etkisini beğendim. Hassas bir cildim olmasına rağmen bir problem yaşamadım. Uzun süreli kullanımdan sonra da değişimleri tekrar yazacağım. Lilakutu'dan tekrar sipariş vereceğim. Kırmızı ginseng içeren saf pamuk maskenin kullanımı da oldukça kolay. Yüzünüze yerleştirip keyfinize bakıyorsunuz. 10-15 dakika bekleyin diyor ama ben biraz daha bekledim. Hatta beklerken de Kore günlerinde Başbakanın bana verdiği yelpazeyle de bir fotoğrafını çektim :)

Red Ginseng Mask

29 yılı geride bırakmanın dayanılmaz hafifliğini yaşıyorum :) Elastikiyet kazandıracak yeni ürünlere merhaba diyorum :)) Keyifli günler diliyorum <3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...