2 Temmuz 2014 Çarşamba

Gratis Alışverişi - Marilou BIO

Merhaba!

%35lik güzel bir indirimi yakalamışken ihtiyacım olan yüz temizleme jelini Gratis'e yeni gelen Marilou BIO markasından seçmek istedim. Sonra fiyatların uygunluğu dikkatimi çekti ve sırf meraktan iki ürün daha aldım :)

Gratis Marilou Bio

Merak edenler ve içeriğini soranlar için ayrı ayrı fotoğraflarını çekmeye çalıştım. Asıl ihtiyacım olan yüz temizleme jeli; gliserin, mavi kantaron ve E vitamini ihtiva ediyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürün su gibi şeffaf ve akışkan bir yapıya sahip. Bu yüzden açarken dikkatli olmak gerekiyor. Ağır makyaj yapan biri olmadığım için temizleme konusunda başarılı buldum ama böyle bir makyaj sonrası başarılı olur mu bilemem. Birkaç deneme sonunda alerji ya da hassasiyet anlamında bir sorun yaşamadım. Elbette uzun süre deneyip kuruluk yapıp yapmayacağını test etmek gerekiyor. %98.950 oranında doğal içeriğe sahip olduğu yazıyor.

Marilou Bio Temizleyici Yüz Jeli

Peeling ürününe ihtiyacım olmamasına rağmen sırf merak ettiğim için aldım. Çok ince yapıda granülleri var. Benim her zaman kullandığım peeling yapısına çok benzediği için sevdim. %99 oranında doğal içeriğe sahip olduğu yazıyor.

Marilou Bio Scrub

Bir de hiç ihtiyacım yokken anti-age nemlendiricisini almak istedim. Aslında içeriğini okuyunca belki akşam temizliğinden sonra kullanırım düşüncesiyle almaya karar verdim. Ayçiçeği, shea, avakado yağları ve organik içerikleri sayesinde hem cildi sıkılaştırmaya, hem yumuşatmaya hem de onarmaya yardımcı oluyormuş. Bakalım neler yapacak ama ilk etapta emilim hızını ve yapısını sevdiğimi söylemeden geçemeyeceğim. %99.091 oranında doğal içeriğe sahip olduğu yazıyor.

Marilou Bio Anti Age

Aslında fiyatına oranla çok başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Bence tek eksi yanı kapağı açtıktan sonra hiç bir emniyet kilidi, bandı vs.nin olmayışı. Yani benim için önemli olan "ilk ben açtım" hissini yaşayamadım.

Genel olarak markayı şöyle özetlemişler:
.Tamamen organik
.Sade ama etkili formüller
.Cildinizin rahatlamasını sağlayan bakım
.Hafif ve doğal kokular
.Kaliteli ürün içeriği
.Fransa'da üretilmektedir.
.Hayvanlara zarar vermeden uygun şartlarda üretilmiştir.

Marilou Bio


Ambalajları ve gramajları diğer kullandığım ürünlere nazaran küçük olduğundan bunları seyahat çantama koymaya karar verdim. Özellikle anti-age kremi seyahat için ideal ;)

Keyifli günler diliyorum <3

4 yorum:

 1. Çok merak ediyorum bu markayı. Bir daha ki indirimde mutlaka almam lazım. Güle gule kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Ceyda ;) İndirimde olmasa da çok pahalı ürünler değildi. En azından ihtiyacın olan birini alıp kullanmaya başlayabilirsin ;) Sevgiler <3

   Sil
 2. Yaa çok merak ediyorum bu markayı, yazını da zevkle okudum valla :D Hemen deneyesim var ürünlerini en kısa zamanda bi gratis yapmam şart oldu :D indirim ne kadar devam ediyor ki acaba?? :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) indirim iki günlüktü canım ama indirim olmasa da çok pahalı değiller sen bir uğra gratise ;) ben sevdim umarım sen de memnun kalırsın ;) sevgiler <3

   Sil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...