3 Temmuz 2014 Perşembe

Soğuk Kırmızı Rujlarım

Merhaba! Estee Lauder online alışverişe özel yeni çıkardığı rujun deneme boyunu almıştım. Envy ruj serisinden sadece Envious renginin deneme boyu vardı. Çok övüldüğü için yapısını merak ettim. Ben de memnun kalırsam nude pembe tonlarda bir rengini alırım diye düşündüm. Aslında internetteki yorumlardan turuncu alt tonlu sıcak bir renk olduğunu okumuştum. Meğer kullandığım mat Mac Riri Woo'nun nemlendirme özelliği olanı gibi geldi. Bir de elimdeki diğer soğuk kırmızı olan Clinique Chubby Stick Mightiest Maraschino aklıma geldi ve bunları kıyaslamak istedim :)

soğuk kırmızı ruj


Rujların kolumdaki duruşu soldan sağa: Clinique Chubby Stick Mightiest Maraschino, Mac Riri Woo, Estee Lauder Envy Envious

Cold red lipstick

Birçok fotoğraf çekmeme rağmen tam rengini yakalayamadım ama Mac Riri Woo'yu biliyorsanız yakın tonlarda olduğunu görebilirsiniz, biri mat diğeri nemlendiren bir ruj. Elbette herkesin dudak rengi farklı olduğundan duruşu da farklı olacaktır. Dikkatimi çeken diğer özelliği dudak kalemi kullanmadan güzel bir görünüm elde edilebilmesi oldu. Bronz makyaja yakışan bence en iyi ruj soğuk kırmızı ;) Hazır bu aralar davetler, düğünler, eğlenceler varken, bir de bronzlaşmışken bir tane edinmek lazım ;)

Keyifli günler <3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...