21 Temmuz 2014 Pazartesi

Yves Rocher Alışverişim

Keyifli bir haftaya merhaba! 
Eye liner sürmeyi seviyorum ama genelde göz kapağıma kullandığım likit ürünler yanma hissi verdiği ve tahriş ettiği için her ürünü kullanamıyorum. Yves Rocher keçe uçlu eye liner bu sorunu yaşamadığım ve uç yapısı sayesinde rahat kullandığım bir üründü. Alışveriş merkezinde dolaşırken, Yves Rocher makyaj malzemelerinde %30 indirim olduğunu görünce mağazadan içeri girmek şart olmuştu :)

Yves Rocher Alışverişi

Niyetim eyeliner alıp çıkmaktı ama doğum günüm için tanımlanmış indirim ve hediyemin hala geçerli olduğunu öğrenince kasadan dönüp bir de göz kalemini almak, denemek istedim. Bir ürün alana diğeri bedava kampanyasından yararlandım. Portakallı duş jeli de hediyem oldu ;)

Yves Rocher Eyeliner

Böylelikle 1 liner fiyatına 3 ürün edinmiş oldum. Eyelinerın içeriğinde yatıştırıcı özelliğe sahip papatya suyu varmış, o bakımdan göz kapağımı yakmıyor ve tahriş etmiyormuş. Yoğun siyah rengini de ayrıca beğeniyorum. 

Yves Rocher Göz Kalemi

Waterproof göz kalemini almakla iyi bir iş yapmışım çünkü her göz kalemini kullanamıyorum. Alerjik bir göz yapım var. Bu nedenle göz kalemleriyle aram pek iyi değil. Fakat bunun hafif yapısı ve detail brush ile uyguladığım zaman verdiği buğulu görüntü çok hoşuma gitti. Tabii ki ürünün kendisini sürerek uyguladığınızda simsiyah çekici bir görüntü de elde edebiliyorsunuz. Çevirmeli olduğu için kalem açma derdi yok. Waterproof olayını da yüzümü yıkayarak test ettim gerçekten hiç akmadı öylece kaldı. 
  
Portakallı duş jeli ise harika! Florida portakallı bu ürünü çok sevdim, banyodan çıktıktan sonra banyonuz bile hala portakal kokuyor :) Birkaç yıl önce Sexy Pulp rimelini de severek kullanmıştım. Siz de bu indirimi kaçırmayıp farklı ürünlere bir şans verin derim ;)

Sevgiler <3

1 yorum:

  1. Güle güle kullan,hepsi harika görünüyor.Madem beğendin,ben de denemeliyim :)

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...