29 Eylül 2014 Pazartesi

IKOS 4 Renkli Allık İncelemesi

Tekrar Merhaba ;)

İş yoğunluğum nedeniyle yazmak isteyip de yazamadığım çok şey oluyor. Blogu elime almışken aklımdaki diğer yazıyı da yazayım dedim :) Turuncu tonlarda, tenimle uyum içinde olan, severek kullandığım IKOS 4 Renkli Allık'tan bahsedeyim. 

IKOS 4 Renkli Allık

IKOS'un aslında birden fazla ürününü kullanıyorum ve bununla ilgili yazmak aklıma gelmemişti. Kısa zamanda onları da ekleyeceğim. Hatta pembe tonlardaki allığı da güzeldi, çok doğal duruyordu, hakkında bir şey yazamadan anneme verdim ;) IKOS ürünleri tercih etmemin sebebi, renkli kozmetik ürünlerinde içeriğe dikkat etmeye çalışmamdır. Ürünler; kanserojen ve toksik (zehirli) maddeler, hayvan yağı içermiyor, kalıtımsal hastalık içeren maddeler olmadığı da söyleniyor. Almanya laboratuarlarında AB standartlarına göre üretiliyor.  Ürünler, dermotalojik ve klinik testlerle onaylanmış.

IKOS 4 Renkli Allık

Ambalaj kısmı ve kullanışlı dış yapısını seviyorum. Kapağı kendiliğinden açılmıyor, dökülme saçılma olmuyor.  Pigmentasyonu birçok allığa göre bence başarılı, yumuşak bir yapısı var, sürerken de hoş bir koku yayılıyor.

Lilakutu IKOS 4 Renkli Allık

Özellikle sarışın ve kumrallara uygun olduğu söylense de doğal duruşundan dolayı esmerlere de yakışacağı düşüncesindeyim. İster 4 rengi karıştırabilir, ister başka 2li 3lü kombinasyonlar yapabilirsiniz. Ben 4ünün harmanlanmış haline bayılıyorum. Genelde allıklarım mat olduğu için hafif bir ışıltı istediğimde bunu kullanıyorum. Bazen de makyajıma göre yukarıdaki 3nü karıştırıyorum daha koyu, toprak tonlarında bir renk elde ediyorum.

IKOS Turuncu Allık

Allık kısmını kaldırdığınız zaman ayna ve fırçasıyla karşılaşıyorsunuz. Açıkçası bu fırçayı allık için değil ama bronzer uygulamak için kullanıyorum, yassı yapısından dolayı başarılı bir sonuç alıyorum.

IKOS Turuncu Allık

Dört rengi de harmanlayarak, iki farklı ışıktaki görüntüsünü bu şekilde fotoğrafladım. Görüldüğü üzere tenle uyum sağladığı, bütünleştiği için sırıtmıyor. Ama teninize göre bu renkleri ayrı ayrı da uygulayabilirsiniz. Lilakutu'da bulabileceğiniz bu allığın her tene uyabilecek joker bir turuncu olduğunu düşünüyorum ;)

Sevgiler <3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...