18 Eylül 2014 Perşembe

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan İncelemesi

Uzun zamandır elimde olan ve arada bir şans verdiğim Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuanı burada da yorumlamak istedim. Bir dönem yaşadığım saç dökülmesini önlemek amacıyla eczaneden almıştım. Almadan önce internette araştırma yapmıştım. Okuduğum onlarca yorumdan sonra bu şampuanın bana iyi geleceğini düşünmüştüm. Kullandığım ilk haftalar etkisini gördüm, daha az dökülmeye başlamıştı saçlarım. Ama bir süre sonra saç derimde kaşıntılar başladı ve bu durum beni oldukça rahatsız etti. Bir süreliğine bırakmaya karar verdim, organik el yapımı şampuanlarıma geri döndüm. Kaşıntı problemim de kalmadı. 

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan

Uzun bir aradan sonra tekrar denemek istedim ve daha önce fark etmediğim bir şeyi fark ettim. Muhtemelen önceleri saç kremi ile birlikte kullandığım için fark edememiştim. Saçlarımı yıkadıktan sonra sanki saçlarımı bir deterjanla yıkamışım hissine kapıldım. Saçlarımda hiç boya olmadığı halde oldukça sert ve  keçe gibi birbirine yapışmış, kenetlenmiş haldeydi. Bir daha da kullanmadım.

Zigavus Sarımsaklı Şampuan

Ayrıntılı bir şekilde fotoğraflamaya çalıştım. Benim gibi internetten bu konu ile ilgili araştırma yapanlara yardımcı olabilmişimdir umarım :) Saç dökülmesi problemim ciddi durumdayken ilk haftalar işe yaramıştı ama böyle bir problemim yokken kullanabileceğimi sanmıyorum. 

Sevgiler <3

4 yorum:

 1. benimde saç dökülesi sorunuma zamanında aradığım çarelerden biridir kendisi , ama hiç bir işe yaramamıştır. Bende tavsiye etmem .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk zamanlar gerçekten dökülmeyi oldukça azaltmıştı ama mecbur kalmadıkça kullanmam ;)

   Sil
  2. bende bir işe yaradığını hatırlamıyorum , bende almam :)

   zivagus bizimle değilsin :)

   Sil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...