2 Ekim 2014 Perşembe

KP Namboodiri's Herbal Toothpaste İncelemesi

Tatlandırılmış deterjanlar olarak tabir edilen diş macunları günümüzde içerik bakımından oldukça korkutmaya başladı. Hal böyle olunca ben de online alışveriş ile bulduğum, olabildiğine temiz içerikli diş macunları almaya başladım. Ama en son aldığım propolisli organik bir diş macununun tadı öyle kötüydü ki kullanmayı bıraktım. Sonra gözümle görüp inceleyip başka bir tane almak istedim. 

KP Namboodiri's Herbal Toothpaste

Bakterilerle doğal yolla savaştığını söyleyen bu diş macununu geçtiğimiz Cuma günü uğradığım Gratis'ten aldım. Aslında raflarda duran macunlardan sadece birini seçmek istemiştim. Diğer diş macunlarında olan Florür vs. gibi maddeleri içermemesi güzeldi ama Sülfat gibi diğer maddeleri ihtiva edişi hoşuma gitmese de bunu seçtim. Yaklaşık 10 TL gibi bir fiyata aldım. 

KP Namboodiri's Herbal Toothpaste

 Yaklaşık bir haftadır her gün sadece bunu kullandım. Doğal özlerin yoğun kokusu ve tadını fazlasıyla hissedebiliyorsunuz.  Çay kahve tüketen bir insan olarak beyazlatma etkisinin olmadığını söyleyebilirim. Zaten böyle bir şey vaadetmiyordu ama insan yine de diş macunundan böyle bir etkiyi üzerinde yazmasa da bekliyor :) 

KP Namboodiri's Herbal Toothpaste

Artık piyasada %100 Vegetarian yazan birçok diş macunu var ve içeriğine bakmadan almamak gerekiyor. Alıp eve geldikten sonra biraz araştırma yaptım ama beni çok tatmin ettiğini söyleyemeyeceğim. Marka hakkında okumak isterseniz TıkTık. Sanırım artık kendi diş macunumu kendim yapmaya başlayacağım. 

Herbal Toothpaste

Fotoğrafladığım üzere kendisi kahverengi görünümlüdür. Tadında yoğun bir zencefil var ve uzun süre fırçalarsanız dilinizin uç kısmı yanmaya başlıyor. Eşim, bu sefer acı bir diş macunu almışsın diye yorum yapmıştı :)

Ben uzun uzun anlattım, takdir sizin ;) Yarın uzun bir tatile çıkıyorum ama bu diş macununu yanımda götürmüyorum, bilmem anlatabildim mi :))

Sevgiler <3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...