9 Ocak 2015 Cuma

Mila D'Opiz Skin Refine Softening Tonic

Soğuk bir kış gününden Merhaba!

Cildimizin neme ve rahatlamaya ihtiyacı olduğunu düşündüğüm şu günlerde Mila D'Opiz Skin Refine Softening Tonic için yorumlarımı paylaşmanın tam zamanı diye düşünüyorum ;) Kasım ayında 3. yılını kutlayan Lilakutu'nun denemem için gönderdiği bu yumuşatıcı toniği uzun süre kullandıktan sonra görüşlerimi bildirmek istedim. Daha ilk günlerde fotoğrafladığım ürünü sağlıklı yorumlayabilmek adına yaklaşık iki aydır bekliyordum. 200 ml'lik olduğu için bitirmek mümkün olmasa da bu kadar zamandır hep elimin altında olduğu için düşüncelerimi artık paylaşabileceğimi düşünüyorum.

Markaların üretim yerlerine dikkat eden biri olarak Mila D'Opiz'de ilk ilgimi çeken, İsviçreli olup üretiminin tamamını bu ülkede yapması oldu. Ayrıca ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Mila D'Opiz Skin Refine Softening Tonic

Skin Refine serisinden olan bu yumuşatıcı tonik, cildi sakinleştirmek ve rahatlatmak üzere geliştirilmiş. Hızlı nemlendirici özelliği var. Daha önce kullandığım toniklerde hiç hissetmediğim bu nemlendirme etkisi çok hoşuma gitti. Yoğun kıvamlı bir tonik olduğu için az miktarı bile yetiyor. Kış aylarında nemlendirici ihtiyacım için bir uzmana danıştığımda, yüzümdeki hassasiyet fark edilip "Öncelikle cildini yatıştırmalısın" uyarısını alırdım. Ürünü kullanmaya başladığımdan beri bu sorunum ortadan kalktı diyebilirim. Ayrıca cilt yapısını geliştiriyor ve yenilenmesine yardımcı oluyor. Uzun bir süre kullandıktan sonra cildimdeki nemlenme ve yumuşama ile birlikte güzel bir parlaklık da gözlemledim. Ph değeri 5.4 - 6.4 aralığında olan ürün; 3 ayrı peptid, buzul suyu ve yosun konsantreleri ihtiva ediyor.

Mila D'Opiz Skin Refine Yumuşatıcı Tonik

Dünyada 4 bitki kök hücre teknolojisini ürünlerinde kullanan tek kozmetik firması olarak dünyanın bazı popüler kozmetik markalarına da ArGe ve üretim yapıyor. Diğer ürünlerini de incelediğimde gerçekten her detaya dikkat eden, kaliteli ürünler üreten bir firma olduğunu gördüm.

Mila D'Opiz

Ambalajı da oldukça kullanışlı ve şık olan bu ürünün dışı kadar içeriğini de merak edenler için yukarıdaki fotoğrafı ekliyorum. Markanın farklı ürünlerine de şans vermek istiyorum. Toniğinin bile bu kadar işlev gördüğü, etkili bir markayı diğer ürünleriyle de yakından tanımayı düşünüyorum. Lilakutu'daki güzellik profilim dikkate alınarak gönderilmiş olan bu ürün için ayrıca teşekkür ederim. 
Sevgiler <3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...