20 Ocak 2015 Salı

NYX Soft Matte Lip Cream CANNES

Merhaba ;)

Yaz tatilinde yurt dışından aldığım, neden daha fazla almadığım için hep pişman olduğum bir rujdan bahsetmek istiyorum. NYX'in Soft matte lip cream serisi, bu zamana kadar -şüphesiz- yapısını en çok beğendiğim seri oldu. Tabii bunda mat rujları sevmemin payı büyüktür. Bu ruju sürdüğümde dudağımı bir kadifenin kapladığı hissine kapılıyorum. Kalıcılığı da başarılı olan bu rujun pembe tonlarında bir rengini daha almıştım ama asıl Cannes rengine bayıldım. Özellikle sonbaharda diğer tüm rujlarımı unutturdu. "Matte muted mauve" olarak tanımlanan bu renk herkes için joker olabilecek türden.  

NYX Soft Matte Lip Cream CANNES

Herkesin dudak rengi farklı olduğu için duruşu da değişiklik gösterebiliyor. Işık ve renk olarak ürünü en iyi yansıtan bendeki fotoğrafın alttaki olduğunu düşünüyorum.  Kendim tanımlayacak olursam, gül kurusu görünümünde dudakla adeta bütünleşen ve her makyaja giden bir renk. 

NYX Soft Matte Lip Cream CANNES

Türkiye'de Nyx'in satıldığı tüm mağazalara baktım ama maalesef Cannes rengini getirmemişler. Online stoklarda da genelde görünmüyor. Ancak yurt dışındaki bazı sitelerde stokta görünüyor. Daha fazla almadığım için pişman olduğum ender rujlardan oldu. Kolay kullanılabilen fırçası ve rahat sürüşünden de oldukça memnun kaldığım bu mat ruju bulabilirseniz kaçırmayın derim ;)

NYX Soft Matte Lip Cream

Sevgiler <3

2 yorum:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...