27 Ocak 2015 Salı

The Balm Cheater Mascara

Bu zamana kadar kullandığım "en" The Balm fiyaskosu bu Cheater Mascara oldu. İndirimden alınsa bile verilen paraya yazık olur. İlk açtığımda o kadar sıvı bir haldeydi ki bırakın kirpiklerime şekil vermeyi dolgunlaştırmayı, kirpiğime yediremiyordum bile. Bir kaç defa inatla kullandığımda ise katılaşmaya başladı ama bu sefer de kirpiklerim yapış yapış oldu. Aslında uygulanmış halini buraya koymak isterdim ama o kadar kötü görünüyordu ki gerek yok diye düşündüm :)

The Balm Cheater Mascara

Açıkçası beni tavlayan fırça yapısı olmuştu. Favorim olan Estee Lauder Sumptuous Extreme'in fırçasına benzetmiştim. Ama eve gelip karşılaştırdığımda anladım nasıl bir hata yaptığımı :) Estee'nin bu fırçası daha seyrek yapılıymış. Bu sayede kirpiklerimi kavrayabiliyormuş. Ama bu Cheater mascaranın üzerinden kayıp geçiyor kirpikleriniz. Elbette belirginleşmesi için 3-5 kat sürmeniz gerekiyor, derken yapış yapış kirpikler.

The Balm Cheater Mascara

Aşağıda fotoğrafladığım hiç bir özelliği sağlamıyor. Ne dolgunluk, ne uzunluk vs. vaat ettiği hiç birini sağlamadığı gibi kötü bir rimel kadar bile işinizi görmüyor.  

The Balm Cheater Rimel

Benim için tam bir fiyasko olan bu mascaranın kimseye de fayda sağlayacağını düşünmüyorum, ben yandım siz yanmayın diyorum :)

Sevgiler <3

1 yorum:

  1. Bloğum taşındı yeni adresimde de takibini beklerim. Sevgiler... blogkizsalseyler

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...