9 Nisan 2015 Perşembe

Moshos Garden Shea & Vanilla Hand & Face Cream


Bu kış Vanilya vazgeçilmezim olmuştu. Birçok ürünü seçerken vanilyalısına elim gitmişti. Hatta yaptığım keklere bile fazladan vanilya eklediğim olmuştu nedenini bilemesem de :) Eos Vanilla Mint Lip Balm'dan daha önce bahsetmiştim. Bugün de Moshos Garden konuğum olacak ;)

Vanilla Cream Tea

Kış gitti mi yine mi geldi dediğimiz şu günlerde ellerimize iyi bakmaya devam ediyoruz ;) Bugünkü konuğum bir çok "shea"sını kullandığım daha önce de bloguma konuk ettiğim Moshos Garden Shealar <3 Aslında hepsinin dibini gördüğümü, severek kullandığımı, ilk Moshos dostlarından olduğumu söylemeliyim :) Bugün vanilyalı el ve yüz kremini konuk etmek istedim. 

Moshos Garden Shea & Vanilla Hand & Face Cream

Kıvamı yoğun olmasına rağmen kolayca emilen ve uzun süre koruyan bir yapısı var. Keskin vanilya kokusundan rahatsız olanlar olabilir belki ama beni rahatsız etmedi. 

Moshos Garden Shea & Vanilla Hand & Face Cream

%100 doğal ürünler bulmanın çok zor olduğu, bulduklarımızın da oldukça pahalı olduğu bu günlerde Moshos Garden ürünleri imdadımıza yetişti diye düşünüyorum. Kimyasal katkı maddesi içermeyen, cruelty free ürünler kullanmaya çalışan biri olarak ellerime gerekli özeni kış boyunca bu shea kremlerle gösterdim. Koyu kıvamlı yapısı herkese hitap eder mi bilmiyorum ama emildikten sonra da ciltten ayrılmamak için çaba sarf eden bir krem olması hoşuma gidiyor ;)

Moshos Garden Shea & Vanilla Hand & Face Cream

İçeriğini merak edenler için aşağıdaki fotoğrafı ekliyorum. Ben gönlüm rahat bir şekilde bol bol kullandım, kullanmaya da devam ediyorum.

Moshos Garden Shea & Vanilla Hand & Face Cream

Bittikçe aldığım ama bitirmesi de zor olan bereketli Moshos Shea'ları şiddetle tavsiye ederim ;)

Sevgiler <3

1 yorum:

  1. Merhaba, bloğunu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım. Bana da beklerim ;) Sevgiler...

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...