2 Aralık 2015 Çarşamba

LOGONA Hamamelis Özlü Gündüz Kremi 40 ml

Herkese tekrar Merhaba! ;)

Blogumla uzun zamandır ilgilenemiyordum ama sonunda döndüm <3 Yazmayı bekleyen, kullandığım o kadar çok ürün oldu ki sonunda bir yığına dönüştü ve boş ambalajları daha fazla muhafaza etmek istemediğim için evdeki her temizlik sürecinde kısım kısım çöpe atmak durumunda kaldım. Geç olsun güç olmasın diyorum ve mevcut kullandığım memnun kaldığım ürünlerle başlamak istiyorum. İlk olarak tanıtmak istediğim, 2.sini de bitirdiğim bir gündüz kremi ;)

Logona  Hamamelis Özlü Gündüz Kremi 40 ml.

Blogumu okuyanlar da iyi bilirler ki kullandığım ürünlerin içeriği benim için oldukça önemlidir. İçerik konusunda hızlı tarama yapabildiğim ve aradığım, ihtiyacım olan hemen hemen her ürünü bulabildiğim yer Lilakutu :) Bu sefer ihtiyacım olan karma ciltler için bir gündüz kremiydi. Detaylı yaptığım araştırmalar sonucunda bunda karar kılmıştım ki çok doğru bir karar vermişim. 2. ürünümü de severek bitirdim. Dengeleyici özelliği ile karma ciltler için öneriliyor. Yüzümde T bölgem yağlı, kalan kısım neredeyse kuru olduğu için gündüz kremi bulmak benim için büyük meseledir. Bu sebeple LOGONA  Hamamelis Özlü Gündüz Kremi hakkında yazmak istedim. Vegan, Gluten ve Laktoz içermeyen, BDIH ve NATRUE sertifikalı harika bir ürün!

Logona  Hamamelis Daycream Ingredients

Karayılan kökü, saat çiçeği yağı, jojoba yağı, yeşil çay, melisa, papatya, biberiye ve hamamelis özlerinden oluşan yumuşak formülü ile cildin yağ ve nem dengesini sağladığı ifade ediliyor. Yumuşacık bir yapısı var. Hemen dağılıyor, emiliyor ve en önemlisi ciltte yağlı bir his bırakmıyor. 

Geniş kapaklı olan ve tüm kremin açıkta olduğu kremlerden ziyade bu şekilde tüp formundaki kremleri daha çok tercih ediyorum. Hijyen açısından ve uzun süre dayanabilmesi amacıyla benim favorim bu tipteki küçük delikli tüpler oluyor ;) 

Logona  Hamamelis Jour

Almanya'da üretilen bu markanın çoğu ürününü kullanıyorum ve memnun kalmadığım neredeyse hiç bir ürünü olmadı. Zamanla onları da bloguma konuk etmeye çalışacağım.

Logona  Hamamelis Daycream

Doğal bakım, kozmetik ve daha birçok şey için takipte kalın ;)
Görüşmek üzere <3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...