5 Nisan 2016 Salı

SANTE Ruj Mercan Pembesi ve Kızıl Kahve

Blogumu takip edenler Lilakutu'nun içeriği temiz ürünler bulmama yardımcı olan, en sevdiğim kozmetik bakım alışveriş sitesi olduğunu bilir :) Sürekli makyaj yapan biri olmasam da çoğu zaman solgun görünmemek için çantamda bir rujum hep olur. Bunlar genelde kıyafetime göre değişse de belli aylarda belli rujlara takılabiliyorum. Ve tabii ki BDIH Ekolojik sertifikalı rujlar olmasına gayret gösteriyorum.Sante Kızıl Kahve Ruj'u kış aylarında oldukça kullansam da Mart ayının rengi kahverengi seçilince yine vazgeçilmezim olmuştu. No:10 olarak ifade edilen ruj bence de on numara :) Genelde dudaklarda biriken koyu rujların aksine bakım yapma özelliği de bulunduğu için böyle bir sorun yaratmıyor. 

Sante Lipstick No:10

İçerisinde organik tarımdan elde edilmiş jojoba yağı, böğürtlen ve E vitamini bulunuyor.

Sante Lipstick No:10 Naturkosmetik

4,5 gr ağırlığında oldukları için alışılmış ruj boyutlarından daha küçükler, bu özellikleri de taşımada kolaylık sağlıyor ;) 10 numaralı Sante Kızıl Kahve Rujun farklı ışıklardaki görünümleri aşağıdaki gibidir.

Sante Lipstick No:10 Swatch


Sante Mercan Pembesi Ruj da hemen her mevsimde her kıyafeti tamamlayabilir düşüncesindeyim. Özellikle beyaz tenlilerin aradığı, yüzde sırıtmayan tatlı bir pembe tonu var diyebilirim.


Sante Lipstick No:21

İçeriklerinin temiz oluşu ve dudakları kurutmaması benim en sevdiğim özellikleri arasında yer alıyor. 21 numaralı Sante Mercan Pembesi Rujun farklı ışıklardaki görünümleri aşağıdaki gibidir.

Sante Lipstick No:21 Swatch

Bu yazının fotoğraflarını aylar öncesinden çektiğim düşünülürse yazıyı yazmakta oldukça geç kaldım. Bu rujların elimden düşürmediğim ürünler arasında olduklarını fark edince de dönüşü bu yazıyla yapmak istedim.

Sevgiler <3


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...