26 Haziran 2016 Pazar

Penti Alışverişim


"Güzel anıları saklamanın en iyi yolu,
onları yenileri ile tazelemektir.
                         Francis Bacon

Yeni bir yaş, buna başlamak için doğru zaman olabilir." 


Evet, bugün benim doğum günüm ve doğum günüm ile yaşadığım bir heyecanlı bekleyiş daha var :) Hal böyle olunca doğuma çok yaklaşmadan, Ramazan öncesi bir tatilin yerinde olacağına karar vermiştik ve aniden verilmiş bir karar ile bu tatili gerçekleştirmiştik. Planlı programlı yaşayan biri olmama rağmen itiraf etmeliyim ki tatilin böylesi daha tatlı oluyormuş, benden söylemesi :) 

Tatil eksiklerini düşününce nedense aklıma ilk gelen Penti oluyor. Gerek kullandığı renkler, gerek tasarımları gerekse pamuklu ürünlerin kalitesi beni Penti'ye yöneltiyor. Ben de öyle yaptım ve tatil öncesi Penti'ye uğradım. Mayomun üzerine bu yazın hit parçası güzel bir Penti Mohawk Kimono seçtim. Yalnız onu fotoğraflamayı unutmuşum. Tatil sonrası da plaj malzemelerini kaldırdığım için Penti'nin sitesinden görseli ekliyorum. Mayo üzerine alındığında çabuk kuruyor ve en önemlisi de renkleri her şey ile kombinlenebiliyor. Çok memnun kaldığım anahtar bir parça oldu ;)

Penti Mohawk Kimono

Penti Do Not Disturb Şapka da bu yaz için seçtiğim şık bir şapka oldu. Sabahın ilk saatlerinden akşam güneşine kadar hep elimdeydi. Güneşten yüzümü, cildimi, vücudumu korumak için sürekli güneş koruyucularımı sürsem de yüzümde oluşabilecek hamilelik lekelerinden korktuğum için oldukça büyük bir şapka istiyordum ve tam da istediğim oldu :)

Do Not Disturb Hat

Elbette güneşin yoğun olduğu zamanlar, odaya çekilip kitap okumak için dinlendirici zamanlardı. Hamile arkadaşlara bu yaz, bir kaç gün de olsa bir tatili şiddetle tavsiye ediyorum. Doğum öncesi müthiş bir moral, motivasyon ve zihin boşaltmaca oluyor ;)

Penti Do Not Şapka

Çanta terlik seçimimde de uyumlu bir çift aradım ve seçimim etnik desenlerden yana oldu. Flip flop bir terlikten ziyade ayağımdan sürekli çıkmayacak bir şey istemiştim ve bu kombini yaptım.

Penti etnik Plaj Çantası Terlik

Tatil güzel ama insan kendini şık hissedince daha bir güzel oluyor. Penti'de hala birçok indirim varken siz de eksiklerinizi tamamlayın derim ;) 

Birkaç da tatil fotosu ekleyeyim ;)

Palmiye

Hep gölgelerden yana tercihlerde bulundum ;)

Sunbed in grass

Hamilelikte yapılabilecek en iyi egzersizin yürüyüş olduğunu düşünüyorum. Sahil kenarında bir gün batımı yürüyüşü de paha biçilemez ;)

Sunset in Antalya

Elbette seçimimi sadece denizden yana kullandım. Havuzlar renkleri itibariyle çok cezbedici görünseler de enfeksiyon riskini göze alamazdım.

Havuz keyfi

Elbette her şey dahil otellerin bir kötü yanı var, kilo almadan dönemiyorsunuz :) Ne kadar dikkat etmeye çalışıp salatalara, diyet bölümüne yönelseniz de sonrasında uğradığınız , ucunu bucağını göremediğiniz tatlı standları insanı çok zorluyor :) Doğum günümü kutlayan Google'a da ayrıca teşekkür ediyorum :)
Google Birthday
Sevgiler <3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...