19 Temmuz 2017 Çarşamba

LOGONA Göz Kremleri

Merhaba!

Yaz sıcakları bunaltmaya başlayınca kremlere elimiz zor gidiyor. Ama göz çevresi ihmale gelmez. Özellikle de polarize olmayan ve kaz ayaklarını kapatmayan trend güneş gözlüklerine aldanmış ve gözlerimizi kısmaya başladıysak :)

Logona göz kremi

Temiz içerikli, çok çeşitli göz kremleri denediğimi itiraf etmeliyim. Her zaman fiyat-performans olayını göz önünde bulundurmuşumdur. Bu nedenle, kullanıp memnun kaldığım son iki göz kremim olan Logona Gerginleştirici Göz Bakım Kremi - Bio Nar ve Q10 ile Logona Yaşlandırmayı Geciktirici Göz Bakım Kremi'ni sizlerle de paylaşmak istedim. İkisinden de 2şer tüp bitirdiğimi ve şu an yaşlanmayı geciktirici olanın 3.süne geçtiğimi söylemeliyim. 

Elbette cilt tiplerinin farklı olduğunu ve her ürünün herkese iyi gelip gelmeyeceğini kendisinin test etmesini gerektiğini bir kez daha vurgulamalıyım. Benim karma bir cildim var. T bölgem yağlıya dönük fakat yanaklarım, göz ve dudak kenarlarımın oldukça kuru bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Yoğun spor yaptığım zamanlarda bazen daha dengeli daha nemli bir cilde sahip oluyorum. Ama hamilelik dönemimde değişkenlik göstermişti. Dış görünümün içten geldiğini bildiğim için sağlıklı ve dengeli beslenmeye oldukça özen gösteriyorum. Özen göstermediğim zamanlarda da değişiklikler fark etmiştim. Bu iki kremi her farklı dönemimde kullandım ve genel itibariyle etkilerinden memnun kaldım. 

Logona Gerginleştirici Göz Bakım Kremi - Bio Nar ve Q10 kreminden memnun kaldığımı, nemlendirme açısından başarılı olduğunu söyleyebilirim. Logona'nın çoğu ürününü severek kullanıyorum. İçeriğine güveniyorum. Bu ürününde de organik nar özleri, nar çekirdeği yağı ve nar suyu bulunuyor. Bunların yanı sıra Q10 ve gerginleştirici su yosunu özü içeriyor.

Logona firming eye cream

İki kremi kendi cildimdeki sonuçlarına göre karşılaştırmak istersem, Logona Yaşlandırmayı Geciktirici Göz Bakım Kremi'nin daha çok etki ettiğini hissettiğimi söyleyebilirim. Şu an bu kremi kullanıyorum. Yabani iğde yağı ve hyaluronik asit içeren göz altı kremi benim ince çizgilerime iyi geldi. İki krem de BDIH ve NaTrue sertifikalarına sahiptir. İki ürünün de organik, doğal, vegan ve glutensiz olduğunun altını çizmeliyim.

Logona Age Protection Eye Cream

Temiz içerikli ürünlerimi satın aldığım Lilakutu'dan siz de bu ürünleri inceleyebilirsiniz ;)

Denizli, kumlu, bol güneşli tatiller dilerim 💗

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...