29 Eylül 2017 Cuma

Lavera Lipstick Matt'n Red 27 - Matt'n Plum 28 & Lavera Soft Lipliner Red 02 - Plum 04

Merhaba!

Sonbahar geldi ve artık makyajda koyu renklere dönmeye başladık. Makyajda da içeriğe önem verdiğim için tercihlerim yine organikten yanaydı. Birçok ürününü denediğim fakat ruj ve dudak kalemlerini denemediğim Lavera'yı tercih ettim.  Gül, limon çiçeği ve ebegümeciden elde edilen organik çiçek özleriyle dudakları koruyor ve bakım yapıyor. Her ne kadar mat serisi olsa da tam olarak mat bitişli değil, biraz daha kremsi bir yapısı var ve dudaklar böylelikle kurumuyor.

Lavera Lipliner Swatches

Rujların kapakları saydam, böylelikle çekmecenizden ruju seçerken açmak zorunda kalmıyor, dışarıdan rengini görebiliyorsunuz. 


Lavera Lipstick - Matt'n Red 27  Kırmızı rengi sıcak kırmızı tonlarında hatta kiremit rengine daha yakın diyebilirim. En sevdiğim tonlardan olan bu ruju, siparişim elime ulaştıktan sonra deneme fırsatım olduğu için risk almıştım ama bu kadar harika bir ton olacağını ben bile tahmin etmemiştim 😍

Lavera Lipstick - Matt'n Plum 28 Tam mor denemez biraz bordoya yakın bir renk ama tam kış rengi ve buna da ayrı bayıldım 😍 Denemeden sipariş verip bu kadar güzel rujlar edinmek paha biçilemez doğrusu.

Lavera Soft Lipliner Plum 04

Farklı ışıklardaki görsellerini eklemek istedim.

Lavera Lipstick - Matt'n Red 27 Swatch

Lavera Lipstick - Matt'n Plum 28 Swatch
 

Rujlar koyu renkli olunca dudak kalemiyle kullanarak kusursuz bir görünüm elde etmek istedim. Renklerin tutması adına aynı markanın dudak kalemlerini tercih ettim. Lavera Soft Lipliner Red 02 ve Lavera Soft Lipliner Plum 04 tam da seçtiğim rujlara uyan renkler oldular. Gerçekten de birebir uydu, harika çiftler oluşturmuş oldum. Hatta dudak kalemleri sadece bir nemlendirici ile bile kullanılabilir çünkü sürüşleri çok rahat, yumuşak ve renkleri oldukça yoğun.

Bence organik makyaj ürünlerine kıyasla kalıcılıkları başarılı diyebilirim. Elbette sıcak bir şeyler içer ya da yerseniz kalıcılığını sürdürmüyor ama bir şey yiyip içmediğinizde, açıkçası beni saatlerce götürdü 😉

Lilakutu yu ziyaret ederek daha geniş bilgi edinebilir ve sipariş verebilirsiniz. Keyifli bir haftasonu diliyorum 💜


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...